Rüyada Katır Binmek

Rüyada katır binmek sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, işlerinin rast gideceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, derdin sona ereceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, eski huzurun yeniden sağlanacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine rivayet eder.

Rüyada katır binmek işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine yorumlanır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah katıra binmek rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, evlatlarından hürmet göreceğine, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, kırılan kalplerin tamir edilerek çok mutluluk duyulacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments