Rüyada Katırın Öldüğünü Görmek

Rüyada katırın öldüğünü görmek sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, mutluluğunun büyüyeceğine rivayet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin rakiplerini köşeye sıkıştıracağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, çok mutlu olacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına inanılır.

Rüyada katırın öldüğünü görmek hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine alamet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada katırın öldüğünü görmek çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, mutlu olacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, bankadaki hesaplarının kabaracağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, eşyaların yenileneceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, huzura erileceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments