Rüyada Kavak Ağaç Görmek

Rüyada kavak ağaç görmek içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine, rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, bereketli yağmurlara, şansın ve kısmetin açık olacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, yaşanan maddi ve manevi sıkıntıların bir bir ortadan kaldırılacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına işaret eder.

Rüyada bahçede kavak ağacı görmek hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, hanesinde ve kazancında bereket göreceğine, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin rızkın kazandığı başarılar oranında çoğalacağına, sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada budanmış kavak ağacı görmek atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, hastalıkların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, kazancının günbegün artacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, kazancının çoğalacağına, artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kavak ağacı görmek geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, problemlerini çözeceğine, maddi kayıpların sona ereceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, daha rahat bir yaşama kavuşacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına delalettir.

Rüyada kuru kavak ağacı görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına, işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, hayırlı bir yuva kuracağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada soyulmuş kavak ağacı görmek ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına işaret eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, başka kişi veya kişiler ile yeni bir çalışma içine girileceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin Ergene

Geç kaldığım yere yetişmek için gece vakti yokuş çıkıp etrafıma baktığımda 2 kavak ağacı arasında turuncu ve çok parlak bir dolunay gördüm.Ben baktığımda kavaklar rüzgardan sallanıyordu.Dolunay gözümü alıyordu.Yokuştan aşağı inip bir sürü kapıdan geçtim.Dokunduğum her kapı açılıyordu.Küçüklü büyüklü odalarda öğrenciler sınava giriyorlardı. Bense yanımdaki insanlarla yolumu bulmaya çalışıyordum.Onlara önderlik ederken arkamı döndüğümde kayboluyorlardı.bedenim oradayken ruhum başka yerdeydi. Sonra

Yasemin Ergene

Teşekkürler

Hüseyin topcu

Istihareye yattım.üniversite sınavına giren çocuk için.ŕuyamda bir kavak ağacı diktim o çocuğun niyetine bir ağaçta komşunun kızı için diktiler çok gümrahlaşti ağaçlar her geçen gün gürleşti ne anlama gelir..