Rüyada Kavak Budamak

Rüyada kavak budamak makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, en büyük hedeflerinden birinin gerçek huzuru bulmak olacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin kazancın günden güne daha da arttırılacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kavak budamak yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, yüzünün güleceğine, dileklerinin kabul olacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kavak budamak gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, istediği gibi hareket edeceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, sıkıntılarını yeneceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa,B.

Merhabalar,arazide ben başka iş görmüş kavak budayan kardeşimin yanına gectim,kavaklar çok güzel olmuş dedim,o kabaktan iniyor biraz konuşuyoruz,Rahmetli Babamda orda o hiç konuşmadı,hayırdır inşallah.

Mustafa,B.

Çok teşekkür ederim.