Rüyada Kaybolan Çocuğun Bulunması

Rüyada kaybolan çocuğun bulunması adından sıkça söz ettiren biri olacağına, makamının ve ününün artacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, özel hayatının renkleneceğine, hastalıktan şifa bulmaya, nefsini terbiye etmeyi başaracağına delalet eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, sorunların teker teker aşılacağına yorumlanır.

Rüyada kaybolan çocuğun bulunması hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, büyük bir mala sahip olacağına, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, kariyer sahibi olacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaybolan çocuğun bulunması hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, hayatının aşkını bulacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, evli ise eşi ile her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, toparlanacağına, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına, sağlığını geri kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments