Rüyada Kaybolan Eşya Bulmak

Rüyada kaybolan eşya bulmak çok mutlu olacağı günler geçireceğine, uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, bereketin ve verimin geleceğine, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, kötü duygularını yeneceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, kendisine olan özgüveninin artacağına, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine, işlerinin açılacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, rızkının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kaybolan eşya bulmak maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gerçekte kaybolan eşyayı bulmak üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, yaptığı ve yapacağı yardımların karşılığını en güzel şekilde göreceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
30 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

İbadet ederken kullandığım beyaz bir tespihim vardı dün o tespihimi kaybetmiş yerine başka beyaz bir tespih bu gece rüyamda o kaybettiğim tespihi odamda banaz kıldığım yerde gördüm. Gem kaybettim beyaz ve hemde diğer sonradan kullandığım iki beyaz tespih de yan yana duruyordu

Hira

Rüyamda gerçek hayatta kaybolan kuş tüyü motifli kolyemi buldum ama almadım anlamı nedir

Rabia

Rüyamda kaybettiğim bir eşyayı arkadaşımda gördüm ne anlama geliyor acaba

Rabia

Teşekkürler

Merto

Rüyamda iki üç ay önce kaybettim gözlüğü buluyorum. Kutudan çıkarıyorum gözlüğün sap kısmı ortadan kırılmış sol sap kısmı. Olsun diyorum bu tamir olur diyorum…hatırladığım bu