Rüyada Kaz Taşlamak

Rüyada kaz taşlamak eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, işlerinin bir düzene oturacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, insan sevindireceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaz taşlamak çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm bulunacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin mutlu olacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi darlığa düşeceğine ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına işarettir.

Rüyada kaz taşlamak yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, çeşitli projeler ortaya koyacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin gayrimenkul işine girileceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments