Rüyada Kazık Atmak

Rüyada kazık atmak sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, hayatının bir anda güzelleşeceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, kısa süre içinde hayatını esenliğe çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada kazık atmak uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda güzel bir haber geleceğine, işlerin günden güne artacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, mal mülk edineceğine, hep dinç ve genç kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına, ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının sana kazık atması toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, çok iyi paralar kazanılacağına yorulur.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, konfor içinde olacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments