Rüyada Keçi Vurması

Rüyada keçi vurması bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin lükse ve konfora kavuşacağına, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, galibiyetlerinin artacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, yüzünün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada keçi vurması heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, gözyaşının dineceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada keçi vurması yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, yanlış yollardan döneceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments