Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek ferahlığa çıkılacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, aile fertleri ile birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini insanlara ilim irfan öğretmek için adayacağına alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dişi keçi yavrusu görmek hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, kötü yola sapmayacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, kendi içindeki gücü keşfedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek keçi yavrusu görmek göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, darda kalınan bir meselede yardım alınacağına ve bu sayede çözüme ulaşılacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, şükrederek yaşayacağına, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde keçi yavrusu görmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına, rahat bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada evin içinde keçi yavrusu görmek yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hasta keçi yavrusu görmek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, kısmetin bollaşacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki keçi yavrusu görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, nimetten ve paradan yana bolluk yaşayacağına, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, değer göreceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki tane keçi yavrusu görmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine işarettir.

Rüyada ikiz keçi yavrusu görmek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, yeniden daha güzel bir hayat düzeni kurmaya, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kahverengi keçi yavrusu görmek Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, hürmetinin, saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kara keçi yavrusu görmek malının ve parasının çoğalacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, endişelerin son bulacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına işarettir.

Rüyada koyun keçi yavrusu görmek gam ve keder çekmeyeceğine, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, yapacağı bir birlikteliğin kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getirecek olayların vuku bulacağına, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada küçük keçi yavrusu görmek zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine alamettir.

Rüyada kuzu keçi yavrusu görmek sıkıntısından kurtulacağına, variyetini çoğaltacağına, zorlukların biteceğine, zorlukların biteceğine, özgüveninde artış yaşanacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş keçi yavrusu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, bekarlar için evlenmeye, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine işarettir.

Rüyada ölü keçi yavrusu görmek kötülüklerden uzaklaşacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, insanlar tarafından sevileceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına yorulur.

Rüyada sarı keçi yavrusu görmek sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, başlanacak bir işin tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, üstün başarılar alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada yabani keçi yavrusu görmek ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş keçi yavrusu görmek tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halime

Öncelikle merhaba
Balkonun altında 2 tane siyah keçi vardı biri anne keçi diğeri de yavru keçi. anne keçiyi sürekli emiyordu. Keçiler de içeriye giriyordu bende bunları içeriye alarak dedim ki kendi kendime bunlar kimin keçisi bağlayıp sahibini arayım dedim.

mervetyn

Merhaba. Rüyamda eşim siyah keçi almış eve getirmişti. Ben keçiyi balkona götürüyordum. Sanirim kurbanlık için alınmıştı. Keçiyi balkona zorla çıkartıyordum eve girmek istiyordu. Teşekkür ederim