Rüyada Kedi Ayağının Koptuğunu Görmek

Rüyada kedi ayağının koptuğunu görmek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, korkusuzca işinin başında duracağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, yaşamının düzene gireceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi ayağının koptuğunu görmek kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, eşi ile olan muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, uzaktan güzel haberler işiteceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada yavru kedinin ayağının koptuğunu görmek rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sevilen bir kişi olunacağına, malvarlığının çok daha artacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, günlerinin güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz

Evde beslediğim 5 aylık kedim var rüyamda hayvanın arka bacağından birinin yarısı kopmuş olarak gördüm arka ayaklarının biri tam diğeri yarımdi

Erdem a

Rüyanda evcil kedimin ön iki ayagının kesildiğini kesilen yerde çok az bir kan gördüm