Rüyada Kedi Düşürmek

Rüyada kedi düşürmek iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, hem makamının hem de kazancının artacağına, üzüntülerin biteceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi düşürmek öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, eğer hastaysa şifasını bulacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi düşürmek geçimin kolaylaşacağına, emrinde insan çalıştıracağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, alacağı hayırlı haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olayların artık düzelmeye başlayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, feraha erileceğine delalettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin rızık eksikliği yaşamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, problemlere çözüm bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suay

Dışarıda yavru bir kedi buldum. Biraz pis gibiydi. Kucağıma aldım. Yağmur yağıyordu. Onu korumaya çalıştım. Arabaya bindik. Kucağımda götürdüm. Bir eve gittik kucağımdan kaçtı. Pis olduğundan bana kızdılar. Ben onu sabunladım. Bir çantanın içine attım. Dışarı çıktık bi baktım çantanın içi yağmur suyu dolmuş kedi bana kızmıştı. Ben kucağıma alacakken kedi düştü. Arabaya soktum çantasız. Başka büyük sarı bi kedi içeri girmeye çalıştı biz de kovduk onu. 3 defadır rüyamda yavru kedi görüyorum.