Rüyada Kedi Fare Kovalamak

Rüyada kedi fare kovalamak sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, büyük kazanç elde edeceğine, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına yorulur.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin sosyal hayatında mutlu olacağına, şifa göreceğine, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına alamettir.

Rüyada kedi fare kovalamak özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, muradını alacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına, kasasının ağırlaşacağına, yeni iş kollarına girileceğine işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına inanılır.

Rüyada evde kedinin fare kovalaması çalışılan firmanın atağa geçeceğine, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, kalbini kırdıklarından helallik alacağına, problemlerinin çözüleceğine, saygınlığının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine, yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar Doğan

Merhaba Hocam,
rüyamda bir gri kedi fareyi yakalamaya çalışıyordu, yani klasik kedi fare kovalaması diyebiliriz ve yanımdan geçtiler, o anda sol ellim kedinin çenesinde takılı kaldı ve o kadar kuvvetliydi ki az kalsın düşüyordum.

Saygılarımla

Pınar

İnsaAllah Hocam, çok teşekkür ederim!