Rüyada Kedi Görüp Beslemek

Rüyada kedi görüp beslemek risk almaktan özenle kaçınacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, yeni bulunacağı bir ortama ancak alışma sürecinden sonra uyum sağlanacağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kedi görüp beslemek yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, yarınlarına umutla bakacağına, etrafına güzel insanların dolacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kedi görüp beslemek yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, kendisiyle gururlanacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, hasret ve özlem gidereceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments