Rüyada Kedi Kaybetmek

Rüyada kedi kaybetmek sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, hayırlı günler yaşayacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine, sağlığının geri geleceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, düşmanların çok üzüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kedi kaybetmek hayır ve bereketin artmasına, büyük başarılar kazanacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ev kedisini kaybetmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, mal mülk kazanacağına, güçlükle elde edilecek başarıya, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, masa başı bir işe gireceğine, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah kedi kaybetmek bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, mevki kazanacağına, elinin bollaşacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, düşmanların çok üzüleceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, çok iyi işler gerçekleştireceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada yavru kedi kaybetmek maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin gösterilecek olan sabır ve azim ile bir işten çok iyi kazanç elde edileceğine, kendi işini kuracağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi güç elde edeceğine, çok eğleneceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nergis

Merhaba. Rüyamda gri kedimi kaybediyorum dışarı çıktığında beyaz oluyor ve onu bulmaya çıkınca her yer beyaz kedi oluyor onu bulamıyorum ve adını çağırarak ağlıyorum amma bulamıyorum

Samet

Ruyamda beyaz erkek Kedim var onu kaybediyorum cok sevdigi den cok uzuluyor ve hicdurmadan onu bulmak icin ariyor biyandanda uzuluyorum uyandim kedim yanimdaydi gercekgibiydi

Nergis

Rüyamda kendi beyaz ev kedimi kaybettim.bir yere gitmişiz yanımda iki tane daha ev köpeği varmış.ucunu asansöre koyup ben merdivenlerden çıkmışım.ama ben yukarı çıktığımda asansörü biri açmış hepsi kaçmış.ama ben sadece kedimi aramıştım çok ağladım bildiğiniz her renkte her türde kedi gördüm ama kedimi bulamadım.

Bengi

Rüyamda arkadaşımın siyah kedisi benimmiş ama kaybediyorum,bulamıyorum çok ağlıyorum.

Sinem

Rüyamda küçük kahverengi cins kedi gördüm onu eve getirirken kaybettim dolmuşla getiriyordum daha sonra çok aradım sonrada sıçrayarak uyandim

Fikret

Rüyamda iki kedi yavrusu tuvalet deliğinden düşerek kayboluyor. Kanalizasyondan peşlerinden giderek bulmaya çalışıyorum.

Emine

Rüyamda iki yavru kedim kayboluyor ertesi gün geliyor ikisinde yaralı birini bacak kemiği kırılmış kırık yerden bir parça kıkırdağı alıp atıyorum…. Evimde kedim var cok etkilendim

Sakine

Yavru ev kedisini kaybetim aramaya çıkıyorum ruyamda.