Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, makamının yükseleceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin iş yaşamında çok daha iyi koşullara sahip olacağına, iş sahibi olunacağına, yakınındaki kişilerin kazandığı başarıları alkışlayacağına, işlerdeki karın artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada annenin kedi sevmesi hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, çalışmalarının verimli olacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, zengin olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bembeyaz kedi sevmek kimseden korkmayacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada benekli kedi sevmek sağlığının yerine geleceğine, riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, yeni insanlarla tanışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birden fazla kedi sevmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına rivayet eder.

Rüyada büyük kedi sevmek zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada cins kedi sevmek yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, yaşanan kötü bir olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dişi kedi sevmek manevi olarak ferahlayacağınıza, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, çok daha büyük işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada erkek kedi sevmek mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, büyük başarılar kazanılacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada ev kedisi sevmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, yaşamının istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, yaşanan her şeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evcil kedi sevmek gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, kişinin hafifleyeceğine, iyi hissedileceğine, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye el uzatarak onun güvenini kazanacağına, yeni işler alacağına yorumlanır.

Rüyada gri kedi sevmek hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güzel kedi sevmek sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine, emrinde pek çok kişinin olacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, kötü günlerin biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada hamile kedi sevmek ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, güvenilmeyen birinin başka insanları aldatmasına engel olacağına, kendisini toparlayacağına ve hedefindeki hayalleri bir bir başaracağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, büyük başarılar kazanacağına, yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada iki kedi sevmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine, kazancını iki kat arttıracağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, üzüntülerin son bulacağına yorumlanır.

Rüyada kirli kedi sevmek aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, şifa göreceğine rivayet eder.

Rüyada köpek kedi sevmek işlerin yoluna gireceğine, kötü günlerinin unutulacağına, yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kucakta kedi sevmek yaşanan sorunun kökenine inileceğine, gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, aydınlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük kedi sevmek yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi kedi sevmek önemli ve büyük adımlar atacağına, sevdiklerinin hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, zenginliğe sahip olunacağına, kazancının artacağına, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, yaptığı fedakârlık kadar diğer kişilerden de fedakârlık göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün kedi sevmesi tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine yorumlanır.

Rüyada pireli kedi sevmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, refaha erişileceğine, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına yorulur.

Rüyada renkli kedi sevmek kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına ve mutluluklarının daim olacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, kazancının katbekat artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sarı kedi sevmek ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, üst üste birçok mutluluk yaşanacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevimli kedi sevmek zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tekir kedi sevmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, kazancı arttıracağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tombul kedi sevmek kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, düze çıkacağına, kişisel kavgaların son bulacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu kedi sevmek farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, hareketli yaşamından memnun kalacağına, insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada tüylü kedi sevmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına inanılır.

Rüyada vahşi kedi sevmek atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada van kedisi sevmek yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, sağlığının bozulmayacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine yorulur.

Rüyada yeni doğmuş kedi sevmek sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada zorla kedi sevmek sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Akife

Ruyada evimin bahcesindeyim. Koala ama kediye benziyor uzun tuylu kuyruklu iki hayvan geziyor. Yavru olan olecek gibiydi vardim kurtardim bebek gbi aglama sesi vardi.sonra asma yapragi topluyorum asma yapraklari sarimsiydi guz donemi gbi. Yaprak sarcam nisanlima diyorum. Sonra komsu geldi dügünün ne zaman diyor bende galiba temmuz dedim. Evin onununde de 3 tane blendermis Bak bu bozuk diyor. Baktim elektrik kaciriyor bozuk aynen dedim. Bak yedek getirdim dedim bi tane daha var dedim.

Sema

Rüyamda anneannemlerin evindeydik beyaz tüylü bir kedi vardı ama gövdesinin tüylerini tüy dökücüyle dökmüşlerdi sadece kuyruk kısmında ve kafa kısmında tüyleri vardı i. Ben de oturdum yanına başını gövdesini okşadım o da bundan hoşlandı çene altına dokunmamı birkaç yerine daha dokunmamı pek sevmedi ama kendini sevdiriyordu uzanıyordu

Kader

Rüyamda bembeyaz bi kedi vardı usul usul duruyordu. Onu sevdim ama severken farkettim ki sağ gözünün yanı biraz pislenmiş ama ben yinede sevmeye devam ettim

Samet

Rüyamda şişko gri bi kedi vardı bide daha önce hiç görmediğim güzel bi kız etrafımda da ailemden birileri tanımadığım bi kaç kişiyle beraber rüyamda kızdan hoşlanıyodum daha önce hiç görmememe rağmen kediyi sevdim kucağıma alıp çok durmadı atladı yere kız güldü,sonra tanımadığım bi kız bide oğlan vardı onlarla dolaştım arkadaş oldum kız tuvaleti olduğunu söyledi onu bekledik sonra kafeye gidip oturduk uyandım