Rüyada Kedi Tırnağı Görmek

Rüyada kedi tırnağı görmek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, kazançlı bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin verdiği sözleri tutacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi tırnağı görmek kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşılsa bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, şansının döneceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun kedi tırnağı görmek yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine delalettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, çok büyük özgüven kazanacağına, çok iyi şeylere yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serdar

Merhabalar
Tanımadığım kişilerin evinde oluyorum valizim de oluyor bir kadin yemek ve yatacak yer ayarliyorlar koltuk benzeri bir şey oluyor orada uyumaya çalışıyorum bir anda siyah diye hatırlıyorum yavru da değil büyük te olmayan bir kedi bana saldırıyor ve tırnağı parmağıma saplanıyor kedinin tırnağı elimde kalıyor sahibi geliyor alıyor kediyi tırnağı çıkartıyorum ama kan falan akmıyor sonra bu kadın ablam oluyor biseyler konuşuyoruz ama hatırlamıyorum
Teşekkürler