Rüyada Kedinin Yatağa Çıkması

Rüyada kedinin yatağa çıkması eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, zayıflayacağına ve sağlıklı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kedinin yatağa çıkması uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, zafer elde edileceğine, iş projelerinin gerçek olacağına alamettir.

Rüyada kedinin yatağa çıkması çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, huzurlu günler geçirileceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments