Rüyada Kele Görmek

Rüyada kele görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, yönetici olacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin yeni bir birlikteliğe başlanacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, mevki makam sahibi olunacağına, işlerinin yoluna gireceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına işarettir.

Rüyada kele görmek büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, hanesindeki rızkın artacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına rivayet eder.

Rüyada pişmiş kele görmek bir organizasyona katılacağına, hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, amaçların gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin hakkında konuştuğu bir kişiden özür dileyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments