Rüyada Kertenkele Yakalamak Görmek

Rüyada kertenkele yakalamak görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, rahata ereceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, birçok iş kapısının açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kertenkele yakalamak görmek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin yeni bir iş olanağı yakalamaya, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kertenkele yakalamak görmek maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, hanenizde bolluk olacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, işyerindeki çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barış

Rüyamda yeşil kertenkeleleri yakalayıp bi poşete koyduğumu gördüm poşetide cebime koydum ölmesinler diyede kontrol ediyordum bu ne demek

Bedriye

Rüyamda Ailece masada oturuyoruz kertenkele Etrafımızda dolaşıyo ben kovalıyorum kızımın kertenkele kucağındaymış masaya iyice yaslanınca kucağında ezilip ölmüş
Gri altı beyaz bir kertenkeleydi
Etrafımdan insanmı kertenkelemi fırlayıp benle kavga edip uzaklaştı ben Öldürcek kadar çok sinirlendim Peşlerinden koştum
Geri üzerime doğru koşmaya başladılar öndeki küçük çok saldırgan bir köpekti arkadaki karanlık insan şeklinde bişeydi
Önden gelen köpeğe odunla bir kere kadasına vurdum donup bakakaldı bana hiçbişey yapamadı
Arkadan geleni de engelledim saçını başını karıştırdım vurdum falan geldim çocuklarıma hallettim rahat olun dedim