Rüyada Kıblenin Değiştiğini Görmek

Rüyada kıblenin değiştiğini görmek hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kişinin afiyette olacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı görenin dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, rahat edeceğine delalettir.

Rüyada kıblenin değiştiğini görmek yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere el sürmeyeceğine, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, araba alınacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, her şeyin yoluna gireceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada namaz kılarken kıblenin değiştiğini görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, edilen duaların kabul olacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, uzun ve hayırlı bir ömre delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, unuttuğu birçok duyguyu bir kişi ile tekrar hatırlayacağına, sevinçli haberler alınacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments