Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç görmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, sorunlarını teker teker aşacağına, büyük başarılar kazanılacağına, ortak işlere gireceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, rahat nefes almaya başlayacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, işinde zafer elde edeceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada badana kireci görmek yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, rızkın kesilmeyeceğine, heyecanlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, dertlerin son bulacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, şansa alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kireç görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına yorumlanır.

Rüyada çaydanlıkta kireç görmek çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getirecek ve hedeflerin karşılık bulacağı bir işe girişileceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına yorulur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına inanılır.

Rüyada çimento kireç görmek bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, mutlu günlerin geleceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, candan sevdiği bir dostunun borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre edilen duaların kabul olacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine yorulur.

Rüyada kaynayan kireç görmek endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, üst makamlara çıkacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sönmüş kireç görmek manevi rahatlamaya erileceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, sahip olduğu büyük bir çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, evliler için yeni bebek müjdelerine ve bekarlar için evlilik haberleri alınacağına, mutlu bir hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suda kireç görmek işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Müşavir

Merhaba, gündüz niyetine. Dün gece uyurken rüyamda elimde bir badana-boya fırçası var. Fırçayı sulandırılmış kirece batırıp fırçayı havada sallıyarak (duvara sürmüyorum) fırçadaki sulu kireci her tarafa adeta püskürtüyorum sonra elimdrn fırçayı bırakmışım bskıyorumki pencerenin beyaz tülün üstünde ve beyaz duvarlarda her tarafta çok fazla kireç damlaları vardı. Her yer damla damla kireç olmuş. Sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Müşavir

Yorumunuz için teşekkür ederim. İyi geceler