Rüyada Kırlangıç Kuşu Görmek

Rüyada kırlangıç kuşu görmek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, arabuluculuk yapılacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin geleceğine bakacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada evin içinde kırlangıç kuşu görmek kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin dertleri biteceğine, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, planlarının gerçekleşeceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçan kırlangıç kuşu görmek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Rüyadam namaz kılarken omuzuma kırlangıç kuşu kondu boynuma sokuldu sevdim onu su verdim içti benim kuşum oldu anlamı nedir acaba

...

Rüyamda bir sürü yiyeceklerle donatılmış yemek masası gördüm. Bizim evimiz imiş orası ve misafirler gelecekmiş. Ben sofrayı izlerken iki tane kırlangıç kuşu gelip masaya kondular. Anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim.