Rüyada Kirpiğini Kestiğini Görmek

Rüyada kirpiğini kestiğini görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, geçim derdine düşen kişileri bulup onların hayır dualarını alacağına, kırılan kalplerin tamir edilerek çok mutluluk duyulacağına, işlerinin tutacağına, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok farklı bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kirpiğini kestiğini görmek sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kirpiğini kestiğini görmek kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin olmayı hedeflediği makama oturacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, yeni çalışmalar ortaya koyacağına, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, güzel günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments