Rüyada Kıska Dikmek

Rüyada kıska dikmek yaşanan maddi ve manevi sıkıntıların bir bir ortadan kaldırılacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, imkânsızlıklarının biteceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre yaşamın güzelliklerle dolacağına, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, ağız tadı ile yaşanacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, hayatını baştan aşağı değiştireceğine, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kıska dikmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, kendini dinine daha fazla vereceğine işaret eder.

Rüya manasına göre rüya sahibinin yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, şansının artacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, kendisini işine vereceğine delalettir.

Rüyada kıska dikmek rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, evliliğinde mutlu olacağına, ünvan sahibi olacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin daha iyi yerlere geleceğine, hayırlı kapıların açılacağına, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, sevap işleyeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments