Rüyada Kıyafet Görmek

Rüyada kıyafet görmek kendine çeki düzen vereceğine, bir olayda üzülmesine dahi gerek olmayacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin hayata karşı bakışının değişeceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, her kararlarında ailesinin arkasında olacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, kazancının daha da artacağına, mutluluğunun artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada altın kıyafet görmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada ameliyat kıyafeti görmek iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arap kıyafeti görmek mutluluk verici bir olay yaşanacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada arıcı kıyafeti görmek hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, elindeki gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının kıyafetlerini görmek feraha ermeye, kısa bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada aşçı kıyafeti görmek hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, isabetli kararlar alacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada askeri kıyafet görmek kazancını birkaç kat arttıracağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada askıda kıyafet görmek yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, eski güzel günlerine döneceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada astsubay kıyafeti görmek kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada avukat kıyafeti görmek eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bahriyeli kıyafeti görmek günahların af olacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, işlerinin büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada bando kıyafeti görmek vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kıyafetini görmek uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, ruhunun da güzelleşeceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine delalettir.

Rüyada bavulda kıyafet görmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bayan kıyafeti görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada bayramlık kıyafet görmek yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada bembeyaz kıyafet görmek yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine delalettir.

Rüyada boklu kıyafet görmek huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine yorumlanır.

Rüyada bol kıyafet görmek dertlerin uzaklaştırılacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, inzivaya çekileceğine ve iç huzurunu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada buruşuk kıyafet görmek çok büyük paralar kazanacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, kısmetin ve talihin açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük beden kıyafet görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, iş güç sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük kıyafet görmek insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada çamaşır kıyafet görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çamaşır sulu kıyafet görmek vefakar bir insan olunacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine işarettir.

Rüyada çamurlu kıyafet görmek yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, mutlu olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada çanta kıyafet görmek kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bazı sorunlardan kurtulacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine yorumlanır.

Rüyada çekmecede kıyafet görmek zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çiçekli kıyafet görmek yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çıkarılmış kıyafet görmek zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, kazancın daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çingene kıyafeti görmek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çizgili kıyafet görmek maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada çoban kıyafeti görmek dargın kişilerin arasını yaparak birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun kıyafetini görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda kıyafet görmek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, bol kazanç elde edeceğine, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorulur.

Rüyada çokça kıyafet görmek eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çöpte kıyafet görmek sevdiği kişilere kavuşacağına, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına fakat elde ettiği kazancın buna değeceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çuvalla kıyafet görmek yaşamının daha kolay hale geleceğine, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada dağılmış kıyafet görmek yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine rivayet eder.

Rüyada dalgıç kıyafeti görmek yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, hakkı olanın kendisine teslim edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada damat kıyafeti görmek borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, yarınların kendisine hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada damatlık kıyafet görmek ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada dantel kıyafet görmek iş sahibi olacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada defolu kıyafet görmek iyilik görüleceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada değişik kıyafetler görmek üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına inanılmaktadır.

Rüyada deli kıyafeti görmek yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada deniz kıyafeti görmek yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizci kıyafeti görmek istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, rüya sahibinin bir sorunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada deri kıyafet görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada doktor kıyafeti görmek Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, yeni işler peşinde koşulacağına, işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada dolapta kıyafet görmek iyi noktalara ulaşacağına, mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca alamettir.

Rüyada düğün kıyafeti görmek aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, muradın yerine geleceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada efe kıyafeti görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eflatun kıyafet görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine işaret eder.

Rüyada elbise kıyafet görmek karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına işaret etmektedir.

Rüyada etiketli kıyafet görmek hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde kıyafet görmek alınacak yerinde kararların konforunun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, büyük işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada folklor kıyafeti görmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada geleneksel kıyafet görmek husumeti bulunan insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, üzüntülerinin son bulacağına işaret eder.

Rüyada giyilmiş kıyafet görmek mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gri kıyafet görmek rızkının da çoğalacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada günlük kıyafet görmek rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hac kıyafeti görmek zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada hacı kıyafeti görmek çok hayırlı işlere imza atacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada halk oyunu kıyafeti görmek imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hamile kıyafeti görmek başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, yeni bir birlikteliğin can bulacağına, mevki makam sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamilelik kıyafeti görmek yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hediye kıyafet görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, kendisini ifade etme yeteneğinin hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada hemşire kıyafeti görmek başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ihram kıyafeti görmek hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada imam kıyafeti görmek aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, makamının yükseleceğine, yeni tanışılacak bir kişinin yaşamına renk katacağına rivayet etmektedir.

Rüyada incili kıyafet görmek vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, bol muhabbette kalacağına, helal rızka kavuşacağına işarettir.

Rüyada ipek kıyafet görmek sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, moralinin yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüyada iş kıyafeti görmek yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, erkek çocuğa sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada ışıltılı kıyafet görmek mutluluğa ve neşeye, neşe içinde olacağına, ticaretinin genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ıslak kıyafet görmek esenlik bulacağına, kaybettiği her şeye geri kavuşacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına işaret eder.

Rüyada jandarma kıyafeti görmek sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine alamettir.

Rüyada japon kıyafeti görmek bir konuda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kadife kıyafet görmek çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafkas kıyafeti görmek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına inanılır.

Rüyada kapalı kıyafet görmek bol hayır duası alınacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına işarettir.

Rüyada kapının önünde kıyafet görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada kaptan kıyafeti görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kar kıyafeti görmek eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karışık kıyafetler görmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada katlanmış kıyafet görmek uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada katlı kıyafet görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kayak kıyafeti görmek güzel ve hayırlı günler geçireceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine delalettir.

Rüyada kılık kıyafet görmek yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırışık kıyafet görmek aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, yüksek makamlara geleceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına alamet eder.

Rüyada kirli kıyafet görmek işsiz ve aşsız kalmayacağına, yaptığı hayırların ve sevapların amacına ulaşacağına, çalışmalarının beğenileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kışlık kıyafetler görmek emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, malını ve parasını sağlama alacağına işaret eder.

Rüyada kocasının kıyafetlerini görmek yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, elinize para geçeceğine, işinin gücünün rast gideceğine inanılmaktadır.

Rüyada komutan kıyafeti görmek zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kot kıyafet görmek makamını garantileyeceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada küçük kıyafet görmek iyi şeyler yaşayacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küçülmüş kıyafet görmek dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına işarettir.

Rüyada küflü kıyafet görmek kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kurtlanmış kıyafet görmek hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada lacivert kıyafet görmek çok rahat şartlarda yaşayacağına, mülk sahibi olacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lekeli kıyafet görmek büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mağazada kıyafet görmek çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada markalı kıyafet görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, kendisinin faydasına çalıştığını sandığı bir kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta kıyafet görmek kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezuniyet kıyafeti görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada milli kıyafet görmek mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada namaz kıyafeti görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, güzellik ve hayır geleceğine, şifa ve ilaç bulacağına delalet eder.

Rüyada nemli kıyafet görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada odada kıyafet görmek ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oğlunun kıyafetlerini görmek şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada okul kıyafeti görmek başarılarının artacağına, geçim derdinin biteceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen insanın kıyafetlerini görmek malvarlığının çok daha artacağına, gerçekleştireceği çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş dedemin kıyafetlerini görmek geçimin kolaylaşacağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, insanlar tarafından sevileceğine tabir olunur.

Rüyada ölü kıyafeti görmek her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına, beklenilen takdiri alacağına yorulur.

Rüyada örgü kıyafet görmek yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, işlerinin yolunda gideceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada osmanlı kıyafeti görmek farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, attığı bazı önemli adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada padişah kıyafeti görmek çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pahalı kıyafet görmek dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada paketli kıyafet görmek atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak uğraş vereceğine ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, sahip oldukları için yaradana şükredeceğine işaret eder.

Rüyada papaz kıyafeti görmek girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada parlak kıyafetler görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada pazarda kıyafet görmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine yorulur.

Rüyada peygamber efendimizin kıyafetini görmek gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada peygamber kıyafeti görmek aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, planlarının istediği şekilde işleyeceğine rivayet eder.

Rüyada pilot kıyafeti görmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pırıltılı kıyafet görmek çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, insanların birbirine kenetleneceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada poşette kıyafet görmek hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine alamettir.

Rüyada prenses kıyafeti görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada pullu kıyafet görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, her şeyin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada rengarenk kıyafetler görmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, layık olduklarına sahip olacağına, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada saray kıyafetleri görmek çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına yorulur.

Rüyada şehzade kıyafeti görmek hayatının güzellikler içinde geçeceğine, sağlık konusunda bazı olumlu gelişmeler olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada semazen kıyafeti görmek bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, iyi konumlara geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kıyafetlerini görmek kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına, torunlarını görme şansına nail olacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada sidikli kıyafet görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına alamet eder.

Rüyada şık kıyafetler görmek alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, yaşamında kolaylıklara kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada simli kıyafet görmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine rivayet eder.

Rüyada sökük kıyafet görmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sökülmüş kıyafet görmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, itibar edineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada subay kıyafeti görmek maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sultan kıyafeti görmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sünnetlik kıyafet görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada süslü kıyafet görmek kazancın artacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada takım kıyafet görmek alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, iş sahibi olunacağına, kısmet alacağına tabir olunur.

Rüyada taşlı kıyafet görmek hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, muradına ermesine ya da sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada temiz kıyafet görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, işlerinin açılacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada terli kıyafet görmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ters kıyafet görmek verilen vaatlerin yerine getirileceğine, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, büyük başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada tesettür kıyafet görmek iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada toplu kıyafet görmek ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, kısmetlerinin açılacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tozlu kıyafet görmek bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada transparan kıyafet görmek kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına delalettir.

Rüyada tulum kıyafet görmek üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, alim insanlardan sayılacağına tabir olunur.

Rüyada turkuaz kıyafet görmek kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada tuvalette kıyafet görmek kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ucuz kıyafet görmek kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada ütülenecek kıyafet görmek farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ütüsüz kıyafet görmek takdir toplayacağına, yeni bir işe gireceğine, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada valizde kıyafet görmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada vitrinde kıyafet görmek daha iyi yerlere gelineceğine, mal mülk sahibi olacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yamalı kıyafet görmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanan kıyafet görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yanık kıyafet görmek rakiplerine karşı güç elde edeceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına inanılmaktadır.

Rüyada yatağın üstünde kıyafet görmek işlerin büyük kazanç getireceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yazlık kıyafet görmek cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni alınmış kıyafet görmek uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada yerde kıyafet görmek kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yerli kıyafet görmek helal lokma yiyeceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yığılı kıyafet görmek kendisini Allah yoluna adayacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına işaret eder.

Rüyada yığınla kıyafet görmek eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, sorunlarını unutacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada yıkanmış kıyafet görmek haksızlıkların ortadan kalkacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yırtılmış kıyafet görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, hane içerisindeki insanların birbirine kenetleneceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yün kıyafet görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada zabıta kıyafeti görmek iyilik ve hayır bulacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hediye Hanım

Merhaba ben istiare namazı kıldım sayfanızdaki gibi harfiyen uyguladım ,lakin rüyam uzundu fakat hatırlamıyorum bir çoğunu orta yaşlı sessiz bir adamla bir masada oturmuşum adam büyükçe masanın hepsine kıyafet gömlek vs önüme yığmış renkleri kahve siyahımsı gibiydi ,sağ tarafımda bi sürü gömlek vs elinde kahverengi kareli etkek gömleği önüme doğru uzatıyor onları katlıyorum yahut ütülüyorum sanırım ama hiçbişi yapmadım birde mavi bir şey gördüm uyanmama yakı hatırlamıyorum huzur içinde uyandım.

Hediye Hanım

Teşekkür ederim sağolun varolun ,

Günce

Rüyamda yüksek yerde kocaman bir alan vardı orası mağazaymış bakıyordum yüzlerce kadın kıyafeti yerlere yan yana ve alt alta serilmiş öyle sergileniyor ve bu kıyafetler neredeyse birbirlerinin aynılarıydı

Mihri meyra

Rüyamda akşama doğru bi zamanda sokakta farklı farklı okul kıyafeti giyen bir sürü insan görüyorum mavi turuncu lacivert ve aralarından birinin mavi kazagının sırtının tam ortası yırtık ne anlama geliyor ?