Rüyada Kıyma Saplamak

Rüyada kıyma saplamak üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineceğine ve mutlu olunacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, huzura kavuşacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine işaret eder.

Rüyada kıyma saplamak projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, yeni maddi kapıların size açılacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, endişelerini silip atacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin tüm hayatının değişeceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, insanların güvenini kazanacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kıyma saplamak tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, çok güzel bir projenin başına geçirileceğine, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına işarettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, moralinin düzeleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments