Rüyada Kıymalı Görmek

Rüyada kıymalı görmek her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, eşi ile yeniden aşklarının artacağına, rahata erileceğine yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kıymalı görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, yol göstereceğine, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada kıymalı görmek yakında başlayacak aşk macerasına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, yaptığı atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre sorunları varsa ortadan kaldırılacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, hayırlı günler görüleceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments