Rüyada Kıza Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kıza hamile olduğunu görmek geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, huzurunu yerine getireceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra evlilik planları yapılmaya başlanacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin kıza hamile olduğunu görmek gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, cesaretinin yerine geleceğine, keyif duyacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, ayrılanların birleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının kıza hamile olduğunu görmek ters giden işlerin düzeleceğine, bilmediği duyguları tadacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın kızının hamile olduğunu görmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bakire kızın hamile olduğunu görmesi bolluk içinde yaşamaya, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının kıza hamile olduğunu görmek yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, eski enerjisini bulacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, önemli bir sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün güleceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin alacaklarını tahsil edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin kıza hamile olduğunu görmek maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, helal rızık elde edeceğine, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına delalet eder.

Rüyada ikiz kıza hamile olduğunu görmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, hayatının kolaylaşacağına, şansa, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına alamettir.

Rüyada küçük kızın hamile olduğunu görmek çok huzurlu bir döneme gireceğine, yıllardır peşinde koştuğu bir hayalin gerçekleştirileceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, mutlu olacağına inanılır.

Rüyada nişanlı kızın hamile olduğunu görmek en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, devlete hizmet etmeye, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiği kızın hamile olduğunu görmek bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, istediği başarıyı göstereceğine, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, malının, parasının ve canın güvende olacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, zenginlik kazanacağına yorulur.

Rüyada teyze kızının hamile olduğunu görmek zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, daha büyük çalışmalar yapmak için yakın bir aile dostundan yardım isteyeceğine, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin doğru yoldan ayrılan bir akrabasını uyaracağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, büyük işlere imza atacağına, başarısının ve mutluluğunun artacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments