Rüyada Kızgın Yağ Sıçraması

Rüyada kızgın yağ sıçraması manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizce gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, kazancın günden güne artacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına rivayet eder.

Rüyada kızgın yağ sıçraması yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüya kitabına göre çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine kızgın yağ sıçraması kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Gül

Selamün aleyüm. Ben rüyanda göremediğim uzaklıkta kızgın yağa atılan adamlar tek bacağını kaybetip, destek alarak üzerime doğru kaçtıklarını gördüm. O patlamadaki yağ da benim üzerime yüzüme geliyordu.2 defa gördüm aynı rüyayı.Kafalarıda bezle sarılmış fakat savaş alanı gibi bir hava var ortada.

Ayşe Gül

Teşekkür ederim. Allah razı olsun.