Rüyada Kızı Reddetmek

Rüyada kızı reddetmek kazancının katlanarak çoğalacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, başarılı ve zengin birisi olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, borçların hafifleyeceğine, kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın kızını reddetmesi çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, bir ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Bu rüya dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, kazancının hiç azalmayacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızdan reddedilmek aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin rakipleri ile dişe diş savaşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments