Rüyada Kocanın Osurması

Rüyada kocanın osurması sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, çok iyi noktalara geleceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocanın osurması hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin büyük mutluluk duyacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, rızkın ömür boyu süreceğine, esenlik bulup, hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada kocanın osurması kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, istediklerini elde edeceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments