Rüyada Kol Çanta Satın Almak

Rüyada kol çanta satın almak sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, rahata kavuşacağına, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, borçlarını ödeyeceğine, işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mavi kol çantası satın almak iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bazı çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, maddi gücünün katlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kol çantası satın almak adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, sosyal çevrenin değiştirileceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeşil kol çantası satın almak ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, büyük işler başarılacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, borçların hafifleyeceğine tabir olunur.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, büyük paralar kazanacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments