Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek haneden birinin evlenip gideceğine, çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ailesi ile mutlu olacağına yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, engellerin ortadan kalkacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına inanılmaktadır.

Rüyada altın koltuk görmek işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, rızkın kesilmeyeceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada antika koltuk görmek hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada araç koltuğu görmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada bahçede koltuk görmek yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada balkonda koltuk görmek büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına inanılır.

Rüyada bambu koltuk görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada banyoda koltuk görmek iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine alamettir.

Rüyada başkan koltuğu görmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada berber koltuğu görmek eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, yakın arkadaşları ile aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına delalettir.

Rüyada berjer koltuk görmek kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bisiklet koltuğu görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bordo koltuk görmek çok büyük bir huzura erileceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boş otobüs koltuğu görmek nimetin çoğalacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, hayatının yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büro koltuğu görmek hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük koltuk görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, kısmet alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide koltuk görmek insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok fazla koltuk görmek rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, ticarette şansının hep yanında olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok koltuk görmek aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda koltuk görmek evin kasasına giren gelirin artacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çökmüş koltuk görmek kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına işaret eder.

Rüyada dağınık koltuk görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına yorumlanır.

Rüyada demir koltuk görmek şansının hep açık olacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada denizde koltuk görmek işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada desenli koltuk görmek ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dışarıda koltuk görmek iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, kazancında artış meydana geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dönen koltuk görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına alamettir.

Rüyada döner koltuk görmek kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eflatun koltuk görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yüzünün güleceğine inanılmaktadır.

Rüyada eski model koltuk görmek hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski eşine ya da sevgilisine destek olacağına, sıkıntıların azalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin içinde koltuk görmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada geniş koltuk görmek etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına tabir olunur.

Rüyada gösterişli koltuk görmek dertlerin biteceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada gri koltuk görmek dua alacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, beklentilerinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gül kurusu koltuk görmek maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, refahının ve varlığının artacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güzel koltuk görmek adını işiyle duyuracağına, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada halı koltuk görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, kalp kırmayacağına, başarılı bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada hasır koltuk görmek Allah katında muradının gerçekleşeceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, sağlam bir kariyer edineceğine inanılmaktadır.

Rüyada hediye koltuk görmek zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki koltuk görmek atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada ikili koltuk görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine işaret eder.

Rüyada iş koltuğu görmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iş yerinde koltuk görmek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ıslak koltuk görmek alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, duygularının karşılık bulacağına delalet eder.

Rüyada kanepe koltuk görmek hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına delalet eder.

Rüyada kapının önünde koltuk görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, değer verdiği kişiler ile bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırılmış koltuk görmek aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, kalitenin değerini bileceğine yorulur.

Rüyada kirli koltuk görmek iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmız koltuk görmek kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada klasik koltuk görmek elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kral koltuğu görmek moralinin yerine geleceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına işaret eder.

Rüyada krem koltuk görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada küçük koltuk görmek kendisinin öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada küflü koltuk görmek anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada l koltuk görmek iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine delalet eder.

Rüyada lacivert koltuk görmek maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada lekeli koltuk görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada lüks koltuk görmek hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, hayatın kişinin yüzüne güleceğine rivayet eder.

Rüyada mağazada koltuk görmek günah işlemeyi terk edeceğine, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada masa koltuk görmek sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına alamettir.

Rüyada masaj koltuğu görmek kalbini kırdıklarından helallik alacağına, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada mermer koltuk görmek gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta koltuk görmek ünvan sahibi olacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mor koltuk görmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada müdür koltuğu görmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mutfakta koltuk görmek elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ofis koltuğu görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, dertlerin sona ereceğine, işlerinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada oymalı koltuk görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada padişah koltuğu görmek mutlu olacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada parlak koltuk görmek yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada patron koltuğu görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada rengarenk koltuk görmek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada salıncaklı koltuk görmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sallanan koltuk görmek işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sandalye koltuk görmek küslükleri bitireceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sinema koltuğu görmek bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, karşısına kaza ve belaların çıkmayacağına, para kazanmaya yorulmaktadır.

Rüyada şoför koltuğu görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sokakta koltuk görmek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, hayırlı haberler getireceğine, verimin her geçen gün artacağına işaret etmektedir.

Rüyada sökülmüş koltuk görmek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada süslü koltuk görmek çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, güç, kudret ve iman sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada taş koltuk görmek kendisine verilen görevi başarı ile tamamlayıp üstüne bir de kar edeceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tekerlekli koltuk görmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, geçiminin kolaylaşacağına tabir olunur.

Rüyada temiz koltuk görmek iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada ters koltuk görmek makam sahibi olacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tozlu koltuk görmek hayallerini gerçekleştireceğine, mevcut konforunun devam edeceğine, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada turkuaz koltuk görmek mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına alamet eder.

Rüyada turuncu koltuk görmek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada tuvalette koltuk görmek uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, duaların kabul olacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada uçan koltuk görmek işlerinin açılacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, eşyaların yenileneceğine işarettir.

Rüyada üçlü koltuk görmek hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun koltuk görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanan koltuk görmek parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine yorulur.

Rüyada yanık koltuk görmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada yatak olan koltuk görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni alınmış koltuk görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yıkanmış koltuk görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına alamettir.

Rüyada yıpranmış koltuk görmek yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yırtılmış koltuk görmek insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda koltuk görmek zor bir durumun üstesinden gelineceğine, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, artık daha rahat bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada yürüyen koltuk görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadifem

Merhaba, rüyamda üniversiteden boşanmıs olan bir hocam ayrılırken eski evindeki mobilyaları orda bıraktığını anlatıyordu. Yeni evi oldukça güzeldi ve salonda beyaz mermerden yapılmış bir koltuk takımı vardı. Sert olup olmadığına baktım. Çok sert değildi hafif yumuşaktı, çok şaşırmıştım yumusakligina. Ne anlama geliyor acaba

Qəndab

Ruyamda bosandigim kocamın ablasi benim yaşadığım babamin evine uzun koltuk gətirdi və soylediki benin evimde yer yok odammi boyaticam lütfen burda kalsın annemde izin verdi onun koltugunu eve yerləşdirdik koltugu yeni almışdı guzeldi temizdi

Kürşat

Bir yerdeyim güzel modern siyah üçlü koltuk, koltuğun üzerine uzanıyorum, koltuk kolunun üzerinde iki adet tuş var onlardan birisine basıyorum tuşa basınca beni bir yere götüreceğini biliyorum ve basıyorum (aslında koltuğu test ediyorum birisi var onunda çagırdım gelmedi ) koltuk hareket etmeye başlıyor aşagı yönde hızla yol alırken uyandım bekar

Deniz

Merhaba ruyamda bir kamyon arkasinda koltuk cekilerek goturuluyordu, hava gunesliydi. Arac sonra duruyor ve koltugun toz oldugunu goruyorduk. Koltuk krem renkliydi. Araci suren ben degilim tanimadigim biriydi. Yorumlar misiniz lutfen.

Zehra Aşcı

Rüyada ayrıldığım eski işyerime dönmüşüm .Kendimi masamda görüyorum .Bana iki tane taht koltuğuna benzer koltuk getiriyorlar. Biri büyük biri küçük .Küçük koltuğa gerek yoktu diyorum .Öyle uyandım.
Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.