Rüyada Kolye Satmak

Rüyada kolye satmak hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, kasasının ağırlaşacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, dualarının karşılık bulacağına işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, tüm dertlerinin biteceğine, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın kolye satmak kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, hayra ve esenliğe, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine işaret eder.

Tabirciye göre rüya sahibinin mutlu olunacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, çevresindeki hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elmas kolye satmak moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine, daha fazla kazanç elde edeceğine, helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gümüş kolye satmak yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, kendisine yardım eden bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada inci kolye satmak hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, hayırsız bir kapıyı kapatacağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, gönlünce yiyip içeceğine, zahmetli işlerin kolaylaşacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada pırlanta kolye satmak aile hayatının sorunsuz olacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, başının önüne eğilmesine neden olacak bir hadise yaşanacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada zümrüt kolye satmak rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin çok güvendiği bir kişiye açılacağına, keyifli zamanlar geçireceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, varolan borçların ödeneceğine, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gündüz niyetine

Rüyamda takıcıda gümüş renginde kolye gördüm daha sonra kız kardeşimle almaya gidiyorum 2 tane alıcam bir ona bir bana saten son iki tane kalmış o kolyeden, satıldığını söylediler başka yokmu diyorum hayır o son 2 taneydi diyorlar çok üzüldüm alamadığım için

Leyla

Rüyada altın bir kolyemi satmaya çalışıyor dum