Rüyada Komşunu Zayıflamış Görmek

Rüyada komşunu zayıflamış görmek yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, daha güçlü bir hale geleceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin sorunlarının yakında biteceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, hayat boyu çok sevileceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada komşunu zayıflamış görmek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, her şeyin yenileceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşunu zayıflamış görmek küslerin ve kırgınların barışacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, herhangi bir suç ile suçlanan bir kişinin bu durumdan kurtulacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments