Rüyada Komşunun Sarma Getirmesi

Rüyada komşunun sarma getirmesi mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, ticaretten yana hak ettiğini alacağına, aksiliklerin baş göstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına ve sorunun çözümünün bulunacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına alamet eder.

Rüya alemine göre rüyayı görenin sıkıntılarının son bulacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, isteklerin tek tek yerine geleceğine, kısmetinin açılacağına, insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun sarma getirmesi içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, başarılarının tadına varacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşunun sarma getirmesi Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine, her zaman çok başarılı olacağına, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, kısmet alacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments