Rüyada Kömür Satmak

Rüyada kömür satmak hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, ömrünün uzun olacağına, mutlu olacağına, başarılarını ispat edeceğine, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, hikmetli kimse olacağına yorulur.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, huzurlu günler geçirileceğine, gönül gözünün açılacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine işarettir.

Rüyada kömür satmak çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, alacağı başarılarla daha da hırslanacağına, geniş geniş yaşayacağına, para sıkıntısının olmayacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kömür satmak yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, kinin ve nefretin ortadan kalkacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin maddi sorunlarının çözüleceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, doğru kararların alınacağına, aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments