Rüyada Konuk Olmak

Rüyada konuk olmak borçlarını bitireceğine, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, malını ve canını emniyete alacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sorunlarını bitireceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada konuk olmak dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, kısmetlerin artacağına, takdir edilen kişi olacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının giderileceğine, başarıdan başarıya koşacağına tabir olunur.

Rüyada konuk olmak günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına yorulur.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin çok iyi bir yere terfi alacağına, yüksek makamlara geleceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments