Rüyada Köpeğin Üstüne Doğru Gelmesi

Rüyada köpeğin üstüne doğru gelmesi sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin huzurunun artacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sosyal hayatında mutlu olacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin üstüne doğru gelmesi eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, geçim sıkıntısına düşen bir iş arkadaşının bu sıkıntısını gidermesinde ön ayak olacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, biraz dinleneceğine, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna delalet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına delalet eder.

Rüyada köpeğin üstüne doğru gelmesi rızkında ve malında artma olacağına, kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamettir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments