Rüyada Köpek Tokatlamak

Rüyada köpek tokatlamak başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına delalettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, şansın yüzüne güleceğine, kötü işlere girmeyeceğine, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, zenginliğe sahip olacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada köpek tokatlamak iç dünyasının güzelleşeceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, şerefli bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin geçim derdi yaşamayacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, kazancın daha da arttırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpek tokatlamak güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, evlatları tarafından çok sevilip, sayılacağına delalettir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, sıkıntılarını yeneceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments