Rüyada Köpekten Korkup Saklanmak

Rüyada köpekten korkup saklanmak hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köpekten korkup saklanmak zenginliğe sahip olunacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre büyük bir zenginliğe sahip olacağına, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada köpekten korkup saklanmak hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, yaptığı işlerden bereket göreceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Köpekten Korkup Saklanmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada amcamla köpeklerden kaçıp saklandık köpekler bizi kovalamiyordu ama yerinde durmuslardi bizi gördükleri an havlayip duruyorlardı ne anlma geliyo çok merak ediyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya duaya, başarıya ve güce işaret eder. Rüya alimlerine göre zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına; beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına; maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına delalettir.

 2. Mrb rüyamda beyaz büyük ağzı salyali bir köpek fena kovaliyordu beni yakalarsa yiyecek gibi bir yığın gördüm içine atlayıp saklandım başımı sakladım kapattım kollarım la kafamın yakınında bişey buldu atti ağzına hemen yedi gitti

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya duaya, hayata ve komşuya alamettir. Rüya tabirine göre hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına; iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine; kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına yorulmalıdır.

 3. Rüyamda siyah köpek görüyordum. Ara verdiğim Sevgilim geliyordu yaşadığım şehire rahat konuşabileceğimiz yere gidwlim diyordu sokağı dönerken köpeğin bize doğru geldiğini görüyordum korkup ara verdiğim sevgilimin arkasına saklanıyordum. Bana korkma diyordu. köpek yavaşça yanımızdan geçerken beni ısırıyordu. kocaman bir köpekti o esnada abimde ordan geçiyordu ben elimle köpeğin ağznını açıp kurtulmaya çalışırken ara verdiğim sevgilimde yardım ediyordu köpeğin gözleri gözlerimin içine bakıyordu sonra uyandım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız kolaylığa, başarıya ve fırsatlara alamettir. Rüya yorumuna göre yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine; uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına; ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine yorulur.

 4. Merhaba ben ruyamda evime gitmek icin karsidan karsiya geciyordum sonra 4-5 tane beyaz kopegin havladigini gordum ve onlardan korkup bi restoranta saklandim ve onlar gidene kadar cikmadim. tabiri nedir?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız duaya, insana ve paraya yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine; zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine; kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına işaret eder.

 5. Rüyamda bir köpekten kaçmak için direğe çıktım
  .düştüm düşecek.gibiydim
  Köpek beni yakalamaya çalıştı yükseğe atlamaya çalıştı ama ben kaçtım hep.cok merak ediyorum ne demek acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız duygulara, akrabaya ve isteklere delalettir. Rüya alimlerine göre yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına; dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına; yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

 6. merhaba birkaç defadır aynı rüyayı görüyorum yaratık gibi köpekler birileri tarafından kafesten çıkarılıp insanlara musallat ediliyor bende sokak sokak kaçarak açık bir ev kapısı bulup saklanmaya çalışıyorum bir yandan da rüya boyu aklım kardeşlerimde saklanabildiler mi diye ve bir türlü kendimi saklayacak ev bulamıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya isteklere, heyecana ve mülke yorulur. Rüya tabirine göre uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına; keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına; elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

 7. Rüyamda evdeydim köpekten ailecek saklanıyorduk sadece kapıyı yanımdaki kuzenlerimle beraber kilitledik köpekleri hiç görmedim fakat sesini duydum kapıyı arada bir yalnızken açıyordum fakat köpek yine yoktu ama ses çok yakındı

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya şansa, fırsatlara ve isteklere yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine; deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine; istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine işaret eder.

 8. Rüyamda koyun sürüsü gördüm köpekte vardi korkup saklandım havlamadi sonra çobanla gordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya isteklere, dosta ve zafere işarettir. Rüya yorumuna göre elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine; dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına; risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine işarettir.

 9. Merhaba
  Rüyamda iki tane büyük kurt, insanları parçaladığını gördüm yanımda biri daha var onu ve kendimi de koruyordum kaçıyorduk bize yaklaştı biri ateş etti kurtardı sonra diğeri geldi adamla onu da hallediyordu ama arkadan daha gelen kurt köpekleri vardı bizde saklandık görünmez olduk ve uyandım .

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya yola, başarıya ve ağız tadına delalettir. Rüya yorumuna göre yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına; yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine; ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim