Rüyada Korniş Kırılması

Rüyada korniş kırılması üzüntülerinin sona ereceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, herkesin desteğinin alınacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin çok rahat bir şekilde çalışacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada korniş kırılması aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, erkek çocuğu olacağına, başarılarının tadına varacağına, evlat sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre sorunlarının çözüleceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına işarettir.

Rüyada korniş kırılması sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, verilecek olan kararları tek başına vereceğine ve daha iyi bir hale geleceğine, büyük miktarda para kazanılacağına, adaletin geleceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin gönlünün ferahlayacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, kafasının rahat olacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Evin

Rüyamda salonumun beyaz perdesini çektim o anda korniş yerinden çıktı çatlamaya başladı.