Rüyada Koşmak

Rüyada koşmak yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, zafer elde edileceğine, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, işlerinin büyüyeceğine, dileklerin yerine geleceğine, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada koşmak sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, ortak edineceğine, güzel günler için çalışılacağına, varlıklı kimse olacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin kazancın artacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına rivayet eder.

Rüyada koşmak bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Hayırlı günler diliyorum. Rüyamda caddede koşmadan önce üstümü çıkartıyordum ve daha sonra üstüz bir şekilde koşmaya başlıyordum,kısa bir süre sonra bir bayan yanıma geliyordu ve onu iterek uzaklaştıyorum kendimden ve koşuya devam ediyordum. Teşekkürler yorum için.