Rüyada Kulağa Balık Girmesi

Rüyada kulağa balık girmesi huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, büyük bir adım atılacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, son zamanlarda ortaya çıkan olaylardan çok etkilenileceğine ve mutlu olunacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, hanesinin bollukla dolacağına alamettir.

Rüyada kulağa balık girmesi göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, yine eskisi gibi neşeli olacağına, sorunların üst üste geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre hastalıklarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, güveninin artacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kulağa balık girmesi yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, kendisine inanarak destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, sorunlarını çözebileceğine tabir olunur.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, çok büyük mutluluk duyacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments