Rüyada Kulağa Üflemek

Rüyada kulağa üflemek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, tatsız sözlerin unutulacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı aşinalık edineceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına bu sayede dinlenme ve rahatlama fırsatı elde edeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sağ kulağa üflenmesi herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına alamettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına inanılır.

Rüyada sol kulağa üflenmesi rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, hikmet sahibi olacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Odamda yatıyodum odanın kapısı açıldı gibi tam net hatırlamıyorum ayak sesleri duydum önce annemler sandım ama değilmiş sonra yanımda bi kedi vardı kapı açılır açılmaz koştu kedi çıktı dışarı ama kedi yoktu gerçekte bana gözüküyo sonra ayak sesleri git gide yaklaştı annemlere bağırdım sesim gitmiyodu bağırıyorum ama sadece benim duycağım şekilde sesim çıkmıyo sonra ayak sesi daha çok yakınıma geldi sol kulağıma bişeyker fısıldandı sonra baya büyük bi sesle üflendi gece 2 ve 3 saatlerinde