Rüyada Külot İstemek

Rüyada külot istemek mal mülk sahibi olunacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına delalet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, elinin bollaşacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada külot istemek maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, zenginlik içinde olacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, işleri yoluna sokacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, güzel bir hayat geçireceğine delalettir.

Rüyada külot istemek eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, mallarının hayırlı olacağına, daima zinde ve genç kalacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments