Rüyada Kumayla Tartışmak

Rüyada kumayla tartışmak sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına ve sonucunun hayırlı olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, borçlarının azalacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre kısmetlerinin bol olacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada kumayla tartışmak yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, güzel sözler işiteceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine alamettir.

Rüyada kumayla tartışmak sağlık sorunlarından kurtulacağına, umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, bir hobinin iş olarak benimseneceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin huzurlu bir insan olacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, hayat boyu çok sevileceğine, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, hayaller kurulacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments