Rüyada Kuranı Kerim Seçmek

Rüyada kuranı kerim seçmek elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin hedeflere ulaşılacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuranı kerim seçmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine, paraya ve mutluluğa kavuşacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre erkek çocuğa sahip olacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuranı kerim seçmek şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine, şansının ve bahtının daima açık olacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments