Rüyada Kurşun Iskalaması

Rüyada kurşun ıskalaması bedeninin şifa bulacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için harcanacağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine, korkularını yeneceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kurşun ıskalaması ailevi sorunların biteceğine, alınan güzel haberler ile sevinileceğine, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, hayırlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kurşun ıskalaması ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, geçmişini arkada bırakacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sare

Rüyamda birisi silahla beni öldürmeye çalışıyordu. Ama ben her seferindr kurşunu ıskalıyordum. Kurtuluyordum ne ifade ediyor?